Зареждане

Почетната листа

Сезон

Шампион

Втори

Трети

Голмайстор

Купа

1924 Първенството не завършва
1925 Владислав Вн (Черно море) Левски Сф
1926 Владислав Вн (Черно море) Славия Сф
1927 Шампионатът е прекъснат
1928 Славия Сф Владислав Вн (Черно море)
1929 Ботев Пд Левски Сф Шипченски сокол Вн (Спартак Вн)
1930 Славия Сф Владислав Вн (Черно море) Ботев Пд
1931 АС-23 Сф Шипченски сокол Вн (Спартак Вн) Напредък Рс
1932 Шипченски сокол (Спартак Вн) Славия Сф
1933 Левски Сф Шипченски сокол Вн (Спартак Вн)
1934 Владислав Вн (Черно море) Славия Сф
1935 Спортклуб Сф Тича Вн (Черно море)
1936 Славия Сф Тича Вн (Черно море)
1937 Левски Сф Левски Рс (Дунав Рс)
1937/38 Тича Вн (Черно море) Владислав Вн (Черно море) Шипка Сф Крум Милев (Славия) – 12 ФК 13 Сф
1938/39 Славия Сф Владислав Вн (Черно море) Тича Вн (Черно море) Георги Пачеджиев (АС-23) – 14 Шипка Сф
1939/40 ЖСК Сф (Локо Сф) Левски Сф Славия Сф Янко Стоянов (Левски Сф) – 14 ФК 13
1941 Славия Сф ЖСК Сф (Локо Сф) Левски Пд (Локо Пд) АС-23 Сф
1942 Левски Сф Македония Скопие Славия Сф Левски Сф
1943 Славия Сф Левски Сф
1944 Първенството не завършва
1945 Локо Сф Спортист Сф
1946 Левски Сф Локо Сф Левски Сф
1947 Левски Сф Локо Сф Левски Сф
1948 ЦСКА Левски Сф Локо Сф
1948/49 Левски Сф ЦСКА Локо Сф Димитър Миланов (ЦСКА), Недко Недев (Черно море) – 11 Левски Сф
1950 Динамо Ударник (Славия Сф) Академик Сф Любомир Хранов (Левски), Иван Трендафилов (Академик Сф) – 11 Динамо
1951 ЦСКА Спартак Сф Левски Сф Димитър Миланов (ЦСКА) – 13 ЦСКА
1952 ЦСКА Спартак Сф Локомотив Сф Димитър Исаков (Славия Сф), Добромир Ташков (Спартак Сф) – 10 Славия Сф
1953 Левски Сф ЦСКА ВМС (Черно море) Димитър Минчев (Спартак Пл, ВВС) – 15 Локо Сф
1954 ЦСКА Ударник (Славия Сф) Локо Сф Добромир Ташков (Славия Сф) – 25 ЦСКА
1955 ЦСКА Ударник (Славия Сф) Спартак Вн Тодор Диев (Спартак Пд) – 13 ЦСКА
1956 ЦСКА Левски Сф Ботев Пд Павел Владимиров (Миньор) – 16 Левски Сф
1957 ЦСКА Локо Сф Левски Сф Христо Илиев (Левски Сф) – 14 Левски Сф
1958 пр. ЦСКА Левски Сф Спартак Пл Добромир Ташков (Славия Сф), Георги Арнаудов (Спартак Вн) – 9 Спартак Пд
1958/59 ЦСКА Славия Сф Левски Сф Александър Василев (Славия Сф) – 13 Левски Сф
1959/60 ЦСКА Левски Сф Локо Сф Д. Йорданов (Левски Сф), Л. Костов (Спартак Вн) – 12 Септември Сф
1960/61 ЦСКА Левски Сф Ботев Пд Иван Сотиров (Ботев Пд) – 20 ЦСКА
1961/62 ЦСКА Спартак Пд Левски Сф Никола Йорданов (Дунав Рс) – 23 Ботев Пд
1962/63 Спартак Пд Ботев Пд ЦСКА Тодор Диев (Спартак Пд) – 26 Славия Сф
1963/64 Локо Сф Левски Сф Славия Сф Никола Цанев (ЦСКА) – 26 Славия Сф
1964/65 Левски Сф Локо Сф Славия Сф Георги Аспарухов (Левски Сф) – 27 ЦСКА
1965/66 ЦСКА Левски Сф Славия Сф Трайчо Спасов (Марек) – 21 Славия Сф
1966/67 Ботев Пд Славия Сф Левски Сф Петър Жеков (Берое) – 21 Левски Сф
1967/68 Левски Сф ЦСКА Локо Сф Петър Жеков (Берое) – 31 Спартак Сф
1968/69 ЦСКА Левски-Спартак Сф Локо Пд Петър Жеков (ЦСКА) – 36 ЦСКА
1969/70 Левски-Спартак Сф ЦСКА ЖСК Славия Сф Петър Жеков (ЦСКА) – 31 Левски-Спартак Сф
1970/71 ЦСКА Левски-Спартак Сф Ботев Вр Димитър Якимов (ЦСКА) – 26 Левски-Спартак Сф
1971/72 ЦСКА Левски-Спартак Сф Берое Ст.З Петър Жеков (ЦСКА) – 27 ЦСКА
1972/73 ЦСКА Локо Пд Славия Сф Петър Жеков (ЦСКА) – 29 ЦСКА
1973/74 Левски-Спартак Сф ЦСКА Локо Пд Петко Петков (Берое) – 20 ЦСКА
1974/75 ЦСКА Левски-Спартак Сф Славия Сф Иван Притъргов (Черноморец) – 20 Славия Сф
1975/76 ЦСКА Левски-Спартак Сф Академик Сф Петко Петков (Берое) – 19 Левски-Спартак Сф
1976/77 Левски-Спартак Сф ЦСКА Марек Дуп. Павел Панов (Левски-Спартак Сф) – 20 Левски-Спартак Сф
1977/78 Локо Сф ЦСКА Левски-Спартак Сф Стойчо Младенов (Берое) – 21 Марек
1978/79 Левски-Спартак Сф ЦСКА Локомотив Сф Руси Гочев (Черноморец, Левски-Спартак) – 19 Левски-Спартак Сф
1979/80 ЦСКА Славия Сф Левски-Спартак Сф Спас Джевизов (ЦСКА) – 21 Славия Сф
1880/81 ЦСКА Левски-Спартак Сф Тракия (Ботев Пд) Георги Славков (Тракия) – 31 ЦСКА (Тракия Пд)
1981/82 ЦСКА Левски-Спартак Сф Славия Сф Михаил Вълчев (Левски-Спартак) – 24 Левски-Спартак (Локо Сф)
1982/83 ЦСКА Левски-Спартак Сф Тракия (Ботев Пд) Антим Пехливанов (Тракия) – 20 ЦСКА (Локо Пд)
1983/84 Левски-Спартак Сф ЦСКА ЖСК-Спартак (Спартак Вн) Едуард Ераносян (Локо Пд) – 19 Левски-Спартак Сф (Левски-Спартак Сф)
1984/85 Левски-Спартак Сф ЦСКА Тракия (Ботев Пд) Пламен Гетов (Спартак Пл) – 26 ЦСКА (ЦСКА)
1985/86 Берое Ст.З Тракия (Ботев Пд) Славия Сф Ат. Пашев (Тракия) – 30 Левски Сф (ЦСКА
1986/87 ЦСКА Левски Сф Тракия (Ботев Пд) Наско Сираков (Левски Сф) – 36 ЦСКА (Левски Сф)
1987/88 Левски Сф ЦСКА Тракия (Ботев Пд) Наско Сираков (Левски Сф) – 28 ЦСКА (Левски Сф)
1988/89 ЦСКА Левски Сф Етър ВТ Христо Стоичков (ЦСКА) – 23 ЦСКА (ЦСКА)
1989/90 ЦСКА Славия Сф Етър ВТ Христо Стоичков (ЦСКА) – 38 Сливен (ЦСКА)
1990/91 Етър ВТ ЦСКА Славия Сф Ивайло Йорданов (Локо ГО) – 21 Левски Сф
1991/92 ЦСКА Левски Сф Локо Пд Наско Сираков (Левски Сф) – 26 Левски Сф
1992/93 Левски Сф ЦСКА Ботев Пд Пламен Гетов (Левски Сф) – 26 ЦСКА
1993/94 Левски Сф ЦСКА Ботев Пд Наско Сираков (Левски Сф) – 30 Левски
1994/95 Левски Сф Локо Сф Ботев Пд Петър Михтарски (ЦСКА) – 24 Локо Сф
1995/96 Славия Сф Левски Сф Локо Сф Иво Георгиев (Спартак Вн) – 21 Славия
1996/97 ЦСКА Нефтохимик Бс Славия Сф Тодор Праматаров (Славия) – 26 ЦСКА
1997/98 Литекс Левски Сф ЦСКА Бончо Генчев (ЦСКА) и Антон Спасов (Нефтохимик) – 17 Левски Сф
1998/99 Литекс Левски Сф Левски Кн (Велбъжд) Димчо Беляков (Литекс) – 21 ЦСКА
1999/00 Левски Сф ЦСКА Велбъжд Кн Михаил Михайлов (Велбъжд Кн) – 20 Левски Сф
2000/01 Левски Сф ЦСКА Велбъжд Кн Георги Иванов (Левски Сф) – 22 Литекс
2001/02 Левски Сф Литекс ЦСКА Владимир Манчев (ЦСКА) – 21 Левски Сф
2002/03 ЦСКА Левски Сф Литекс Георги Чиликов (Левски) – 22 Левски Сф
2003/04 Локо Пд Левски Сф ЦСКА Мартин Камбуров (Локо Пд) – 25 Литекс
2004/05 ЦСКА Левски Сф Локо Пд Мартин Камбуров (Локо Пд) – 27 Левски Сф
2005/06 Левски Сф ЦСКА Литекс Фуртадо (Вихрен/ЦСКА) и Новакович (Литекс) по 16 ЦСКА
2006/07 Левски Сф ЦСКА Локо (Сф) Цветан Генков (Локо Сф) – 27 Левски Сф
2007/08 ЦСКА Левски Сф Локо (Сф) Георги Христов (Ботев Пд) – 19 Литекс
2008/09 Левски Сф ЦСКА Черно море Мартин Камбуров (Локо Сф) – 17 Литекс
2009/10 Литекс ЦСКА Левски Вилфред Нифлор (Литекс) – 19 Берое
2010/11 Литекс Левски ЦСКА Гарра Дембеле (Левски) – 26 ЦСКА
2011/12 Лудогорец ЦСКА Левски Иван Стоянов (Лудогорец), Жуниор Мораеш (ЦСКА) – 16 Лудогорец
2012/13 Лудогорец Левски ЦСКА Базил де Карвальо (Левски) – 19 Берое
2013/14 Лудогорец ЦСКА Литекс Мартин Камбуров (Локо Пд), Вилмар Джордан Хил (Литекс) – 20 Лудогорец
2014/15 Лудогорец Левски Берое Антонио Аниете (Левски Сф) – 14 Черно море
2015/16 Лудогорец Левски Берое Мартин Камбуров (Локо Пд) – 18 ЦСКА
2016/17 Лудогорец ЦСКА Левски Клаудиу Кешерю (Лудогорец) – 22 Ботев Пд